AK Parti’den Albayrak Açıklaması! Sosyal Medyadan Destek Yağdı

AK Parti’den Albayrak Açıklaması! Sosyal Medyadan Destek Yağdı

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak' sosyal medya üzerinden paylaşmış olduğu istifa ettiği haberine dair iddialara ilk yanıt AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş ve Naci Bostancı'tarafından geldi.

Mehmet Muş, "Bakanımız Sayın Berat Albayrak çok zor bir zamanda görev üstlendi. Kendi ayakları üzerinde duran milli bir ekonomi için önemli adımlar attı.

ak-partiden-albayrak-aciklamasi-sosyal-medyadan-destek-yagdi.jpg

Özverili çalışmalarına bizzat şahidiz. Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle görevin başında devam etmesini temenni ediyoruz."

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, "Sn. Berat Albayrak Bakanımız şahsen açıklama yapmadan mevcut haberler üzerinden değerlendirme yapmak doğru olmaz.

ak-partiden-albayrak-aciklamasi-sosyal-medyadan-destek-yagdi-001.jpg

Yıllardır bu ülkeye milletimize fedakarca yapmış olduğu hizmetleri biliyor ve ayni şekilde devamını diliyoruz. Konu her bakımdan Sn. Cumhurbaşkanımızın takdirindedir."

AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, "#BeratAlbayrak’ın yerli ve milli olarak çalışmalarına, azmine, gayretine, çabasına şahidiz. Ülkemize açıkça yapılan saldırılara göğsünü siper ettiğine şahitlik ettik.

ak-partiden-albayrak-aciklamasi-sosyal-medyadan-destek-yagdi-002.jpg

Düşmanlarına bakınca bakanımızın ne kadar sağlam olduğunu görüyoruz. #BeratAlbayrakYanındayız@BeratAlbayrak."

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan'dan sosyal medyadan konuyla alakalı ilk paylaşımı yapan isim oldu.

ak-partiden-albayrak-aciklamasi-sosyal-medyadan-destek-yagdi-003.jpg

Bakan Sayan, twitter hesabından ''Berat Albayrak yerli, milli olarak enerjide yaptıklarını anlayanlar ekonomide Ülkemizin 2023 yılı hedeflerime ulaşması için sayısız hizmeti hayata geçirdiğini göremezler. İstifanın kabul edilmeyeceğini ümit ediyorum. Ülkemizin, Milletimizin ve Ümmetimizin size ihtiyacı var.''

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin, twitter hesabın üzerinden Bakan Albayrak'a destek mesajı attı.

ak-partiden-albayrak-aciklamasi-sosyal-medyadan-destek-yagdi-004.jpg

Şahin ''Bizim davamız kardeşlik davasıdır. Ülkemizi muasır medeniyetlerin üzerine çıkarmak için ailesinden fedakarlık yaparak gece gündüz demeden ter döken @BeratAlbayrak kutlu davamızın vazgeçilmezidir.''

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ''K.Denizi 3 bin metre delen Akdenize demir atan Trakyada gaz Agri Erzurum'da altin rezervleri ve petrol sahaları keşfeden"enerjide ekonomide bağımsızlık"diyen birini tabiki yerli işbirlikçiler ve yabancı ağababaları hedefe koyacak Umdum Sn.Cumhurbaşkanımızın istifayı kabul etmemesi.''

ak-partiden-albayrak-aciklamasi-sosyal-medyadan-destek-yagdi-005.jpg

Mehmet Metiner, "Bakan Albayrak sadece Ak Parti’mizin değil Türkiye’nin dünyaya açılan bir değeridir. Onu içine sindiremeyenlerin tuzakları hepimizin malumudur.

ak-partiden-albayrak-aciklamasi-sosyal-medyadan-destek-yagdi-006.jpg

Berat bey partisine ve davasına zarar verecek girişimlerin içinde olmaz İstifasını temenni edenlerin hevesleri kursaklarında kalır."

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr.Nureddin NEBATİ, "Biz sizi çok seviyor, size inanıyor ve güveniyoruz Sn. Bakanım. Yolumuz Cumhurbaşkanımız, reisimiz, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın yolu."

ak-partiden-albayrak-aciklamasi-sosyal-medyadan-destek-yagdi-007.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum