Vakıfbank’tan Hemen onaylı Faizsiz 50 BinTL kredi müjdesi!

Vakıfbank’tan Hemen onaylı Faizsiz 50 BinTL kredi müjdesi!

Sıfır Faizli Kredi rekor son zamanlarda rekor kırıyor Vakıfbank ülkemizin en fazla kullanılmakta olan kamu bankalarından bir tanesi olarak biliniyor. Özellikle Covid salgını nedeni ile milyonlarca vatandaşın acil nakit ihtiyacına hızlı bir biçimde...

 

Sıfır Faizli Kredi rekor son zamanlarda rekor kırıyor Vakıfbank ülkemizin en fazla kullanılmakta olan  kamu bankalarından bir tanesi olarak biliniyor.  Özellikle Covid salgını nedeni ile milyonlarca vatandaşın acil nakit ihtiyacına hızlı bir biçimde çözüm bulabilmesi ve ayrıca insanlarımızın ana ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacıyla çok fazla vatandaşa eli dokundu. Şimdi ise anında onaylanan 50 bin TL sıfır faizli ihtiyaç kredisi paketi ile birlikte milyonlarca kişinin imdadına yetişiyor.

1.jpg

Vakıfbank, geride bıraktığımız gün kendi internet sitesi üzerinden haber verdiği ihtiyaç kredisi paketine nihayet müracaat almaya başladı. Ancak bu kredi seçeneklerinde yalnızca fiziksel şubelerden müracaat yapılacak olması ise ayrıca dikkatlerin bu kredi paketine olanak sundu . Sadece Vakıfbank şubelerinden olan müracaatlar neticesinde verilebilecek olan ihtiyaç kredisi ile birlikte insanlarımızın her çeşit ana ihtiyaçlarının karşılanabilmesi mümkün olacak. İlk müracaatların yalnızca Vakıfbank kredi tüketicileri üzerinden yapılabileceği ifade edilirken hem de bireysel Vakıfbank kullanıcılarının aynı şekilde kredi müracaatında öncelik kazanacağı söylendi. 7 farklı ödeme metoduyla birlikte gelen anında onaylı sıfır faizli 50 bin TL ihtiyaç kredisi paketinin detayları ise şu biçimde ifade edildi.

 

Yüzde 0faizli, 7 farklı ödeme şekli, kredi sicili bozuk bulunmayanlara anında onaylı kredi olacağı belirtildi. Bu da ayrıca ihtiyaç kredisi paketinin ne kadar değerli bir ihtiyaç kredisi paketi olabileceğini gösterdi. Azalan,  eşit taksitli, yükselen,3 ay ödemesiz,  son taksit balon ödemeli, üç ayda bir taksit, değişken taksit seçenekleri olarak belirtilen ihtiyaç kredisi diğer detayları ise müracaat koşulları oldu.

 

VAKIFBANK 50 BİN TL KREDİ ÖDEME İMKANI

 

Vakıfbank yeni bayram bir şekilde kredi fırsatlarını oluşturması ile beraber özel müşteriler noktasında 7 farklı geri ödeme planları belirterek  gündemimizde ki yerini korumaktadır. Vakıf bankası üzerinden açıklanan ödeme alternatifleri müşteriler üzerinden tercih edilen olağanüstü imkanları  birliktein de sunmaktadır. Böylelikle ödeme seçenekleri;  Artan taksitli Azalan taksitli Aylık eşit taksitli,3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,  Son taksit balon ödemeli, 3 ayda bir eşit taksitli, Değişken taksitli şeklinde geri ödeyebilirsiniz.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum