Amerika Başkanı Donald Trump Seçim Kampanyasına Hazırım

Amerika Başkanı Donald Trump Seçim Kampanyasına Hazırım

Amerika Başkanı Trump, Kovid-19 virüs hakkında önemli açıklama bulundu.

AMERİKAN BAŞKANI DONALD TRUMP SAVAŞMAK İÇİN ÇOK İYİ DURUMDA

"Bağışıklık sistemim var, virüs ile savaşmak için çok iyi durumdayım." Amerika Başkanı Trump, televizyon programında, "virüs bulaştırıcı olup olmadığı" konusuna herhangi bir açıklık getirmezken, seçim kampanyasıyla çalışmalarına hazır olduğu mesajını bir kez daha verdi.

Amerika Başkanı Trump'ın pazartesi günü seçim mitingi için Florida'ya gitmesi, takip eden günlerde her gün en az 1 ya da 2 etkinlikte seçmenleriyle alakalı buluşması bekleniyor.

Amerika Başkanı Donald Trump, Kovid-19 virüsüne yakalanmasından sonra  ilk defa dün halka açık bir etkinliğe katılıp, yüzlerce Amerikalıya hitap etmişti.

NEGATİF OLUP OLMADIĞINA DEĞİNİLMEMİŞTİ

Amerikan Başkanı Trump Beyaz Saray'ın bahçesinde gerçekleşen etkinlikte ülkenin farklı yerlerinden gelen destekçileriyle buluşurken, Beyaz Saray tarafından yapılan açıklamada Amerikan Başkanı'nın Kovid-19 virüsüne dair negatif test raporu alıp almadığı konusuna değinilmemişti.

1 Ekim Perşembe günü 2 Ekim Cuma gününü bağlayan gece Kovid-19 virüsüne yakalandığını duyuran Amerikan Başkanı Trump, cuma günü kaldırıldığı Walter Reed Askeri Hastanesinde 3 gece kaldıktan sonra pazartesi günü taburcu olmuştu.

CUMARTESİ GÜNÜ DÖNMESİNİ BEKLİYORUM DEMİŞTİ

Tedavisine Beyaz Saray'da kalmış olduğu konutunda devam edilen Amerikan Başkanı Donald Trump'ın doktoru Sean Conley, yapmış olduğu son açıklamada, "Cumartesi günü, Başkan'a Kovid-19 tanısı konulalı 10 gün olacak.

Sağlık ekibinin uyguladığı ileri seviyeli tanıların ilerlemesine baktığım zaman, cumartesi günü Başkan'ın güvenli bir biçimde kamusal işlerine dönmesini bekliyorum."

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.