ABD Başkanı Trump Seçim Şokunu Yaşarken İkinci Bir Şok Daha Yaşamak Üzere

ABD Başkanı Trump Seçim Şokunu Yaşarken İkinci Bir Şok Daha Yaşamak Üzere

Newman, Trump'ın seçimi kaybetmesiyle birlikte karısı Melenia'nın artık boşanma davası açmak için geri sayıma başladığını söyledi.

Trump'la 2004 yılında The Apprentice (Çaylak) programına çıktıktan sonra tanışan, Ocak 2017’yılında Trump’ın yardımcısı ve Halkla İrtibat Ofisi'nde İletişim Direktörü olan 46 yaşındaki Omarosa Manigault Newman, Donald ve Melania Trump çiftinin evliliklerinin çok tuhaf bir evlilik olduğunu ve Trump'ın Melania'yı eşten çok bir emir kulu gibi gördüğünü söyledi.

Newman açıklamasına şöyle devam etti: "Bu evlilik hakkında yorum yaparken çok dikkatli davranıyorum çünkü kapalı kapılar ardında neler olduğunu bilseniz başınız döner.

Trump ve Melania çiftini ilk görüşmeye başladıklarından beri yakından tanıyorum. 17 yıllık ilişkilerinde Trump ve eşi bazen birbirlerini çok sevdiler.

Bazen de Trump eşine tam olarak köle muamelesi yaptı. Birçok defa medya önünde Melania'nın Trump'ın elini tutmak istememesi de evlilikleri hakkında ipucu veriyordu."

Newman, Melania Trump'ın boşanma işlemlerine başlaması için Beyaz Saray'dan taşınmalarını beklediğini ve saatleri saydığını söyledi.

Amerika Başkanı Trump'ın danışmanı Newman, Kasım ayında beklenmedik bir şekilde istifa etti.

Beyaz Saray'ı içerden biri olarak anlattığı Unhinged (Kaçık) isimli bir kitabıyla gündemde olan Newman, daha önce vermiş olduğu bir röportajda, Trump’ın seçimleri kaybetmesi durumunda neler olacağına dair tahminlerde bulunmuştu.

SEÇİMİ KAYBEDİNCE KAVGA ÇIKARACAK DEMİŞTİ

Eski yardımcı, “Bence ofisten ayrılırken kavga çıkaracak. Ama neyse ki görev devir tesliminin huzur içinde yapılmasını sağlayacak korumalar mevcut.

Trump bebek gibi somurtsa da, aksilik çıkarsa da görevliler harekete geçer ve onu Beyaz Saray’dan çıkarır ve yeni lideri getirir. Yani bu durumda bu kişilerin Biden ve yardımcısı Kamala Harris olmasını umuyorum.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.